Počela je nova vjeronaučna i školska godina

Počela je nova vjeronaučna i školska godina

U ponedjeljak 4. rujna 2017. godine započela je nova vjeronaučna i školska godina.

Lijepo je bilo vidjeti djecu opet u školi.

Sam početak započeo je molitvom i blagoslovom koji je vodio župnimk preč. Luka Blažević.

Nakon blagoslova ravnatelj Antonio Milinković sve je prisutne pozdravio i prozvao prvašiće koji su sa svojim učiteljima krenuli u svoje razrede.

Župnik se još uputio u Područnu školu u Širokoj Kuli gdje je također predvodio molitvu za početak škole.

Svim đacima, njihovim roditeljima i učiteljima neka bude blagoslovljena ova školska godina.