Održan je roditeljski sastanak za roditelje djece koja se pripremaju za sakramente

U utorak 14. studenog 2017. godine u 19 sati održan je u našoj župi roditeljski sastanak svih onih roditelja čija se djeca pripremaju za sakramente pričesti i krizme.

Generalni vikar naše biskupije mons. Marinko Miličević održao je predavanje na temu obitelji. Sve je to popratio prezentacijom da bude što zanimljivije. Na kraju je progovorio i o problemu istambulske konvencije.

Prema izrazu na licima roditelja vidjelo se da im je predavanje bilo zanimljivo, a i smijeha nije nedostajalo.

Na kraju je svoju riječ uputio i župnik preč. Luka Blažević te rekao roditeljima datume slavljenja prve pričesti i krizme.

Susret je završio oko 20 sati molitvom koju je predvodio župnik.