ČETVRTA VAZMENA NEDJELJA

PET 27 Ozana K., Euzebije

SUB 28 Petar Chanel; Euzebije

NED 29  5. Uskrsna.Katarina Sienska; Katica

U ponedjeljak 23. travnja župa Korenica slavi svog nebeskog zaštitnika. Svečana sveta misa je u 17 sati pa tko želi može navratiti do Korenice i župe sv. Jurja.

U utorak župni vjeronauk imaju prvopričesnici. Drugi razred u 18 sati, a treći razred u 18:30 sati.

Ove srijede Crkva slavi sv. marka evanđelista. U našoj župi slavimo sv. Marka u Budaku i svečanu svetu misu u 17 sati predvodi mons. Mile Čančar.

U četvrtak 26. travnja u našoj župi biti će Tribina. ovog puta gost predavač je Anto Kovačević koji će ujedno predstaviti svoju knjigu Čovjek i njegova sjena. U predstavljanju knjige također će sudjelovati njegova sjena Željko Kekić Pauk.

U petak krizmanici imaju ispit u 17 sati kao i svetu ispovijed nakon toga.

U subotu 28. travnja naša župa slavi sakrament Potvrde. Sakrament krizme u 11 sati će podijeliti biskup u miru dr. mile Bogović.

Sljedeće nedjelje svete mise su redovito u Ličkom Osiku u 9 i 11 sati.