Caritas naše Gospićko-senjske biskupije posadio je krumpir za najpotrebnije

Objavljeno   

Caritas naše Gospićko-senjske biskupije posadio je krumpir za najpotrebnije

Caritas Gospićko-senjske biskupije i ove godine nastavio je praksu koja traje desetak godina, sadnju krumpira kojim pomažu potrebite. Od ravnatelja Caritasa, vlč.Luke Blaževića doznajemo da je krumpirom zasađeno oko 1 hektar površine. U ovome poslu pomogli su volonteri, te Hrvatski Caritas Zagreb.

Dosadašnjih godina na ovaj način pomoglo se brojnima potrebitima, nadamo se da će, uz Božji blagoslov ova godina biti dobra i dati puno vrijednog proizvoda.

Milan Tomašević

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se