DUHOVI - PEDESETNICA

O OVOM TJEDNU SLAVIMO:

PON 21 MARIJA MAJKA CRKVE, Dubravka

UTO 22 Rita; Jagoda; Renata; kv.

SRI 23 Deziderije; Željko; Željana

ČET 24 Marija Pomoćnica; Vinko; kv.

PET 25 Beda časni; Grgur VII

SUB 26 Filip Nen; Zdenko

NED 27  Presveto trojstvo

Na duhovski ponedjeljak je tradicionalno sveta misa u crkvi Duha Svetoga u Mušaluku u 11 sati.

Svaku večer su svibanjske pobožnosti. Krunica počinje u 18 sati i nakon nje se slavi sveta misa u 18:30 sati.

U utorak u 19 sati je u našoj župi Tribina. Tribinu predvodi naš biskup mons. Zdenko Križić na temu: "Uloga roditelja u odgoju djece u vjeri".

U srijedu svoj susret ima molitvena zajednica u 19 sati.

U petak naša biskupija slavi 18 godina postojanja. Sveta misa u gospićkoj katedrali je u 18 sati.

Sljedeće nedjelje imamo slavlje prve pričesti u našoj župi u 11 sati. Sveta misa je također i u 9 sati u Ličkom Osiku.

Prvopričesnici mogu svoje haljinice još uzeti u utorak nakon tribine