ČETRNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU

Objavljeno   

ČETRNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

 

PON 9 Bl. Marija Petković; Leticija; Nikola Pik, i dr.

UTO 10 Amalija; Ljubica; Rufina

SRI 11 Benedikt op.; Benko; Olga

ČET 12 Mohor, Ivan Gualberti; Mislav

PET 13 MAJKA BOŽJA BISTRIČKA

SUB 14 Kamilo de Lellis, Angelina, Gašpar

NED 15  15. KROZ GOD. Presveti Otkupitelj; Dobriša

 

Sljedeće nedjelje mise su redovito u Ličkom Osiku u 9 i 11 sati.

Svoj susret ima molitvena zajednica u srijedu u 19 sati.

U petak 13. srpnja hodočastimo u nacionalno marijansko svetište Italije Majke Božje u Trstu. Polazak autobusa je sa gospićkog kolodvora u 12 sati. Autobus će usput pokupiti hodočasnike kod crkve u Ličkom Osiku i u naselju. Dalje će nastaviti svoj put prema Perušiću pa na autocestu.

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se