PETNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU

PETNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

 

PON 16 Gospa Karmel.; Karmela

UTO 17 Aleksije; Branko; Marcelina

SRI 18 Friderik; Simforoza; Ljuba

ČET 19 Aurelija;Zora;Zlatka;Makrina

PET 20 Ilija prorok; Margareta; llijana

SUB 21 Lovro Brindiški, Danijel pr., Dane, Danica

NED 22  16. KROZ GOD. Marija Magdalena; Manda

 

Sljedeće nedjelje su svete mise redovito u Ličkom Osiku u 9 i 11 sati.

Na Gospu Karmelsku sveta misa je u Smiljanu u 11 i 17 sati.

Molitvena zajednica ima svojj susret u srijedu u 19 sati.

Traje tridesetodnevna molitva za našu domovinu pa se uključimo i mi sami.

Marijanski zavjet za domovinu hodočasti po cijeloj domovini. U srijedu 18. srpnja će prolaziti kroz našu župu pa im se možemo priključiti dio puta prema Gospiću. 19. srpnja kreću iz Gospića prema Podlapači i onda iz Podlapače prema Udbini. To je sve u našoj blizini pa tko je u mogućnosti neka se priključi molitvom, a može i fizički hodočastiti sa dragim hodočasnicima.

7. listopada biti će izbori u BiH. Ispred naše crkve će biti pult pa će se moći i tu glasati, samo se treba prijaviti da će se glasati i prijaviti svi birači do 24 srpnja koji žele iskoristiti svoje biračko pravo. Moći će se glasati i putem pošte, ali bitna je prijava. Svojim glasom se može utjecati na život hrvatskog naroda u BiH.

 

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se