Dvije naše ministrantice dobile pohvalnicu grada Gospića

Objavljeno   

Dvije naše ministrantice dobile pohvalnicu grada Gospića

U petak 20. srpnja u sklopu obilježavanja dana grada Gospića, na svečanoj sjednici, gradonačelnik Karlo Starčević dodijelio je pohvalnice za postignuti uspjeh na kraju školske ili studentske godine.

Iz naše župe pohvalnicu su dobile naše ministrantice; Petra Knežević koja je završila osmi razred sa 5,00 prosjekom i Lucija Butković koja je završila šesti razred također s istim prosjekom. Uz taj izvanredan prosjek također su sudjelovale na raznim školskim i županijskim natjecanjima.

Uz naše ministrantice pohvalnice su dobili studenti Odjela za nastavničke studije, Veleučilišta Nikole Tesle, te učenici iz osnovne škole iz Gospića i Klanca-Pazarišta.

Našim curama i ministranticama čestitamo na postignutom uspjehu i nagradi i želimo im da tako nastave nizati uspjehe u svojem životu.

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se