DVADESET I TREĆA NEDJELJA KROZ GODINU

PET 14 Uzvišenje sv. Križa

SUB 15 BDM žalosna, Dolores

NED 16  24. KROZ GOD.Kornelije i Ciprijan; Eufemija

Sljedeće nedjelje u našoj župi obilježit ćemo Katehetsku nedjelju. Na svetoj misi molit ćemo za blagoslovljenu novu školsku i vjeronaučnu godinu. Posebno se pozivaju sva djeca škole sa svojim roditeljima i s njihovim učiteljima na svetu misu. U nedjelju su mise u 9 i 11 sati.

U srijedu u 19 sati je molitveni susret u Pastoralnom centru.

U petak svoj dan ima župa Perušić. Slavi se Križevo. Svete mise su u 11 i 17 sati.

U Solinu je sljedećeg vikenda tj. 15. i 16. rujna susret hrvatskih katoličkih obitelji. Tko želi prisustvovati na tom susretu može se javiti jer će biti organiziran prijevoz iz našeg dekanata.