TRIDESET I PRVA NEDJELJA KROZ GODINU

Objavljeno   

TRIDESET I PRVA NEDJELJA KROZ GODINU

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

PON 5 Srijemski mučenici; Mirko, Emerik

UTO 6 Leonard; Vedran; Sever

SRI 7 Engelbert; Anđelko

ČET 8 Gracija Kotorski; Milostislav

PET 9 Posveta lat. bazilike; Ivan L.

SUB 10 Leon Veliki, Lavoslav, Lav

NED 11  32. KROZ GOD.Martin Tourski; Davorin

Sljedeće nedjelje svete mise redovito se slave u župi sv. Josipa u Ličkom Osiku u 9 i 11 sati.

Župni vjeronauk za sakramente je redovito.

U srijedu u 19 sati pozivaju se svi župljani dobre volje u Pastoralni centar naše župe. Naime, nakon zadnjeg sastanka Župnih pastoralnih vijeća naših župe došlo se do ideje da se svake srijede u 19 sati dođe župniku na kavu i razgovor. Svi ste pozvani!

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se