TRIDESET I TREĆA NEDJELJA KROZ GODINU

Objavljeno   

TRIDESET I TREĆA NEDJELJA KROZ GODINU

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

PON 19 Krispin; Elizabeta; Salomeja

UTO 20 Feliks Valois; Srećko; Edmund

SRI 21 Prikaz. BDM; Gospa od Zdrav.

ČET 22 Cecilija; Dobrila; Slavujka

PET 23 KRIST KRALJ; Klement; Milivaj, Blagoje

SUB 24 Krizogon; Krševan

NED 25  Krist Kralj. Katarina Aleksandrijska

Župni vjeronauk za sakramente je prema rasporedu.

U srijedu u 19 sati pije se kava sa župnikom. Susret započinje u 19 sati. Svako je dobrodošao.

U četvrtak je u našem Pastoralnom centru Tribina. Tribina počinje u 16 sati. Gost predavač je g. Roman Leljak. Na tribini će se također prikazati film: "Mit o Jasenovcu". Svi ste dobrodošli. Ulaz je slobodan.

Slikovni rezultat za dokumentarni film mit o jasenovcu

U četvrtak naši zboraši također slave sv. Ceciliju u gospićkoj katedrali.

Sljedeće nedjelje svete mise su redovito u Ličkom Osiku. Nakon svete mise u 11 sati biti će izloženo Presveto te svako ima prigodu doći pomoliti se i biti s Isusom neko vrijeme. Nemojmo dopustiti da On bude sam u crkvi. Završni blagoslov sa Presvetim je u 17 sati.

U subotu je naša župa domaćin susreta volontera našeg Caritasa i svećenika koji u tome sudjeluju.

Sljedeće nedjelje također HKUD slavi 5 godina postojanja u Pučkom učilištu. Dođimo i podržimo ih svojim prisustvom u 19 sati.

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se