TRIDESET I ČETVRTA NEDJELJA KROZ GODINU - KRIST KRALJ

Objavljeno   

TRIDESET I ČETVRTA NEDJELJA KROZ GODINU - KRIST KRALJ

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

PON 26 Konrad; Leonard; Dubravko

UTO 27 Virgilije; Oda; Gustav

SRI 28 Jakov Markijski; Držislav

ČET 29 Satumin; Iluminata, Viasta; Svjetlana

PET 30 Sv. Andrija apostol

SUB 1 Eligije; Natalija; Božena

NED 2  1.ned. Došašća.Bibijana; Živka; Blanka

Vjeronauk ili župna keteheza je redovito prema rasporedu.

U srijedu svoj susret ima molitvena zajednica u 19 sati.

Sljedeće nedjelje započinje vrijeme došašća ili vrijeme bliže priprave za blagdan rođenja našeg Spasitelja. Pošto je prva nedjelja u mjesecu, sveta misa u 9 sati slavi se u Širokoj Kuli, a misa u 11 sati je u Ličkom Osiku.

Možete nabaviti i kalendare za sljedeću godinu.

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se