TREĆA NEDJELJA DOŠAŠĆA

PET 21 Petar Kanizije; Snježana

SUB 22 Honorat; časlav; Zenon

NED 23  4. ned. Došašća.Ivan Kentijski; Viktorija; Vilka

U utorak ujutro u 9 sati pozivaju se dobrovoljci koji će pomoći unijeti i nemjestiti borove u crkvu. Popodne od 16 sati također se pozivaju vjernici na akciju kičenja borova.

U srijedu 19. prosinca u našoj župi je velika Božićna ispovijed. Počinje u 17 sati.

U četvrtak 20. prosinca u 19 sati u našem Pastoralnom centru je tribina. Tribinu predvodi naš biskup mons. Zdenko Križić. Posebno se pozivaju roditelji 2. i 3. te 7. i 8. razreda tj. oni čija se djeca pripremaju za sakramente.

Sljedeće nedjelje svete mise su redovito u Ličkom Osiku u 9 i 11 sati. Na misi u 11 sati predstaviti će se župnoj zajednici ovogodišnji krizmanici.