PETA NEDJELJA KROZ GODINU

Objavljeno   

PETA NEDJELJA KROZ GODINU

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

PON 11 GOSPA LURDSKA; Dan bolesnih
UTO 12 Eulalija; Melecije, Zvonimir
SRI 13 Katarina Ricci, Božidara
ČET 14 Valentinovo; Valentin; Zdravko
PET 15 Klaudije K; Vltomlr; Onezim
SUB 16 Julijana; Onezim; Miljenko
NED 17 6. KROZ GOD. 7 utemeljitelja Reda Slugu BDM; Darko
 
U ponedjeljak na blagdan Gospe Lurdske sveta misa će se slaviti u Širokoj Kuli 18 sati. Na misi ćemo moliti za što skoru kanonizaciju bl.Alojzija Stepinca jer je u crkvi njegov kip i njegove moći u oltaru. Pod misom će također biti mogućnost podijele bolesničkog pomazanja s time da se prije treba ispovijediti.
U srijedu u 18 sati nastavljamo devetnicom sv. Josipu. Nakon svete mise je molitveni susret.
U subotu je u Otočcu susret Župnih zborova u 10 sati.
Sljedeće nedjelje svete mise su redovito u Ličkom Osiku u 9 i  11 sati.

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se