OSMA NEDJELJA KROZ GODINU

PET 8 Ivan od Boga; Ivša; Boško
SUB 9 Franciska Rimska; Franjka
NED 10 1. Korizmena ¨Čista¨

U srijedu započinjemo korizmeni hod prema Uskrsu. Slavimo Čistu srijedu ili Pepelnicu. Obavezan je post i nemrs. Krunica započinje u 17:30 i iza krunice je sveta misa sa obredom pepeljenja.
Ovaj tjedan također započinje župna kateheza. Pozivaju se sva djeca koja se pripremaju za sakramente, tj. 2. i 3. razred i 7. i 8. razred na župni vjeronauk u srijedu u 17 sati. Na ovom zajedničkom vjeronauku dobiti će se upute kako dalje. U 17:30 će se priključiti krunici u crkvi i nakon toga svetoj misi.
U petak je pobožnost Križnog puta u 17:30 sati.
Sljedeće nedjelje svete mise su redovito u Ličkom Osiku u 9 i 11 sati.