PRVA KORIZMENA NEDJELJA

Objavljeno   

PRVA KORIZMENA NEDJELJA

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

PON 11 Firmin; Tvrtko; Kandid
UTO 12 Teofan; Bernard; Maksimilijan
SRI 13 Patricija; Sabina; Ratka
ČET 14 Matilda; Milijana; Borka
PET 15 Longin; Veljko; Vjekoslava
SUB 16 Hilarije i Ticijan; Smiljan
NED 17 2. Korizmena ¨Pačista¨ Sv. Patrik; Domagoj; Hrvatin
 
U subotu započinjemo s trodnevnicom sv. Josipu i bližom pripravom za proslavu župnog patrona sv. Josipa. Sve svete mise predvodit će fra Ivan šarčević, profesor na Franjevačkoj teologiji u Sarajevu. Sveta misa je u 18 sati.
Sljedeće nedjelje svete mise su u Ličkom Osiku u 9 i 11 sati.
U petak je pobožnost Križnog puta u 17:30 sati
 

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se