TREĆA KORIZMENA NEDJELJA

PET 29 Jona; Bertold; Eustazije
SUB 30 Kvirin Bogoljub, Leonard
NED 31 4. Korizmena ¨Sredoposna¨ Benjamin; Amos; Ljubomir; Natalija

Sljedeće nedjelje svete mise su redovito u Ličkom Osiku u 9 i 11 sati.

Župni vjeronauk za sakramente pričesti i krizme je redovito.

U srijedu u 18 sati svoj susret ima molitvena zajednica.

U petak u 17:30 je pobožnost Križnog puta, a nakon pobožnosti se slavi sveta misa.

U subotu 30. ožujka cijela biskupija hodočasti na Udbinu. Tko god može neka se priključi.

U ponedjeljak 25. ožujka u Gospiću se slavi naslovni blagdan gospićke katedrale Naviještenje BDM ili Blagovijest.  Središnje misno slavlje u 17 sati predslavi  zadarski nadbiskup i predsjednik HBK mons. Želimir Puljić uz koncelebraciju biskupa Riječke metropolije , susjednih biskupa i nazočnih svećenika. U nastavku je primanje u ordinarijatu koje upriličuje gospićko-senjske biskup Zdenko Križić.

U četvrtak nastavljamo sa tribinama u našoj župi.