SEDMA VAZMENA NEDJELJA

SEDMA VAZMENA NEDJELJA

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

3 P   Karlo Lwanga i dr, Lucijan, Paula, Drago
 4 U   Kvirin Sisački, Predrag, Nikola
 5 S   Bonifacije, Valerija, Darinka, Franko
 6 Č   Norbert, Neda, Klaudije, Berto
 7 P   Robert, Radoslav, Jeremija, Koloman
 8 S   Medart, Melanija, Vilim, Žarko
 9 N   PEDESETNICA – DUHOVI; Efrem S.

Sljedeće nedjelje slavimo Pedesetnicu ili Duhove i završava uskrsno vrijeme. Sveta misa u 9 sati slavi se u crkvi sv. Josipa u Ličkom Osiku. Svečana sveta misa u 11 sati slavi se u Mušaluku u crkvi Duha Svetoga.

Najavljujemo hodočašće sv. Ivi u Podmilačje 24. lipnja. Cijena puta je 150 kuna pa se možete prijaviti za hodočašće.

 

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se