Dan sjećanja na Vukovar

Objavljeno   

Učenici i učitelji Osnovne škole dr. Franje Tuđmana Lički Osik zajedno su sa župnikom vlč. Luka Blažević 18. 11. 2011. paljenjem svijeća i molitvom na Trgu žrtava Široke Kule odali počast poginulim braniteljima Vukovara, kao i svim ljudima koji su mučki poubijani nakon pada grada.

U popodnevnim satima njihovu su akciju podržali i ostali mještani Ličkog Osika. Tih dana u Školi su organizirane razne aktivnosti (ukrašavanje panoa, gledanje filmova o Vukovaru i sl.) kroz koje su učenici učili o Domovinskom ratu, događanjima koji su mu prethodili, o herojskoj obrani i stradanju Vukovara. Učenici i učiteljica PŠ Široka Kula svijeće su zapalili kod Spomen obilježja u Širokoj Kuli.

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se