Počela je nova vjeronaučna i školska godina

U ponedjeljak 9. rujna 2019. godine započela je nova školska i vjeronaučna godina.

Nakon ljetnih praznika djeca su se vratila u školske klupe, a neki i po prvi puta. Zato prvašićima želimo puno uspjeha u njihovom školskom putu koji je tek započeo.

Sam početak započeo je molitvom i blagoslovom koji je vodio župnim preč. Luka Blažević.

Nakon blagoslova ravnatelj Antonio Milinković sve je prisutne pozdravio i prozvao prvašiće koji su sa svojim učiteljem krenuli u svoj razred.

Župnik se još uputio u Područnu školu u Širokoj Kuli gdje je također predvodio molitvu za početak škole.

Svim đacima, njihovim roditeljima i učiteljima neka bude blagoslovljena ova školska godina.