Predstavljena je nova knjiga prof.dr.sc. Josipa Fajdića

Objavljeno   

Predstavljena je nova knjiga prof.dr.sc. Josipa Fajdića

U petak 27. rujna u 19 sati u Pastoralnom centru župe sv. Josipa u Ličkom Osiku održana je tribina na kojoj je predstavljena knjiga "Leksikon istaknutih i zaslužnih Gospićana u prošlosti i sadašnjosti" autora prof.dr.sc. Josipa Fajdića.

Samu knjigu su predstavili dr.sc. Ante Bežen i autor dr. Fajdić dok je predstavljanjem moderirala prof. Ana Lemić.

Autor je u ovoj vrijednoj kjnizi za grad Gospić i njegovu okolicu obradio najzaslužnije Gospićane kroz povijest i danas koji su doprinijeli tome da se ime Like i Gospića čuje po cijeloj Hrvatskoj, ali i svijetu. Obrađeno je preko 200 imena, a knjiga je podijeljena u tri dijela.

Hvala g. Josipu Fajdiću kojeg je kora kruha odvela u Slavoniju, točnije u Požegu da se uvijek sjeća svoga zavičaja, a on to najbolje vraća pisanjem knjiga o Lici i rodnoj grudi. Ovo mu je već treća knjiga i vjerujemo da nije zadnja.

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se