Sastanak Župnih pastoralnih vijeća

Objavljeno   

Sastanak Župnih pastoralnih vijeća

U srijedu 16. listopada u 19 sati u našem Pastoralnom centru sastala su se Pastoralna i ekonomska vijeća župa sv. Josipa Lički Osik i sv. Mateja Široka Kula.

Župnik preč. Luka Blažević podsjetio je pastoralne vijećnike na period od ljeta do danas, tj. što se sve događalo u našoj župi od zadnje sjednice Pastoralnih vijeća.

Vijeće se osvrnulo na proteklo vrijeme koje je iza nas, kao i vrijeme koje je pred nama. Događanja nije manjkalo. Od 25 godina župništva  preč. Luke Blaževića, hodočašća u Trst, Ludbreg, Međugorje... Zaključilo se da u našoj župi uvijek postoje neka događanja i vidi se da župa živi.

Predstavljen je i novi pastoralni kalendar i što nas čeka na župnom i biskupijskom planu u bližoj budućnosti.

Nakon završetka radnog dijela sastanka, vijećnici su se zadržali još u Pastoralnom centru uz razgovor i izmijenu iskustava.

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se