U našim školama su obilježeni Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje

Objavljeno   

U našim školama su obilježeni Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje

Kao i svake godine, tako i ove, molitvom i prigodnim programom, obilježili smo Dan kruha i zahvalnosti za plodove zemlje. Stolovi su obilovali kruhom i kolačima, koje su pripremili roditelji naših učenika, ali i sami učenici, koji su s učiteljicama pripremali i pekli male ukusne kruščiće.

Naš vjeroučitelj i župnik Luka Blažević molitvom i Božjom Riječju zazvao je Božji blagoslov na sve donesene darove.

Nakon samog blagoslova uslijedilo je zajedničko blagovanje svega što su učenici donijeli sa sobom u školu.

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se