Božićna priredba i koncert za štićenike Doma za starije i nemoćne u Gospiću

Objavljeno   

Učenici OŠ dr. Franje Tuđmana, Lički Osik u suradnji sa Biskupijskim Caritasom 19. prosinca su razveselili korisnike Doma za starije i nemoćne u Gospiću održavši božićnu priredbu pod nazivom "Ruka u ruci".

Tamburaški orkestar zasvirao je božićne pjesme i izmamio suze na lica mnogih.

Caritas je na čelu s vlč. Lukom Blaževićem darivao starije i nemoćne podijelivši im kolače, a štićenici su bili počašćeni i presretni što se tradicija svake godine ponavlja.

Učenici OŠ dr. Franje Tuđmana razveselili su ih božićnim čestitkama koje su sami napravili sa puno ljubavi.

Čuli su se uzdasi i pohvale, stoga je palo obećanje da će se isto ponoviti i sljedeće godine ako ne i ranije.

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se