PRVA NEDJELJA DOŠAŠĆA

6 P   Nikola biskup, Nikša, Nikica, Vladimir
 7 S   Ambrozije, Marin, Agaton, Urban
 8 N   2. DOŠAŠĆEVNA NEDJ; Ljiljana, Edita

Sljedeće nedjelje svete mise su redovito u Ličkom Osiku u 9 i 11 sati. Na svetoj misi u 11 sati župnoj zajednici će se predstaviti ovogodišnji pričesnici i krizmanici, tj. djeca 3. i 8. razreda. Pozivaju se također roditelji 2. i 7. razreda da dođu prijaviti svoju djecu za župnu katehezu.

Počinjemo sa misama zornicama. Svako jutro će kod nas zornica biti u 7 sati. Prije zornice se moli krunica u 6:30 sati. Mogućnost je to i za djecu jer nakon zornice stignu u školu. Dajmo Gospodinu dio jutarnjeg sna i nagradit će nas.

Župni vjeronauk ovog tjedna je redovit. Krizmanici ponedjeljkom, a pričesnici srijedom.

U petak se slavi sv. Nikola u Trnovcu. Sveta misa je u 17 sati.