Posjetom starih i nemoćnih Caritas naše biskupije obilježio Svjetski dan bolesnika

Objavljeno   

Posjetom starih i nemoćnih Caritas naše biskupije obilježio Svjetski dan bolesnika

U povodu Svjetskog Dana bolesnika i svetkovine Gospe Lurdske koji se svake godine  obilježava 11. veljače djelatnici Caritasa Gospićko-senjske biskupije Kata Matanić, Jure Brkljačić i Katarina Horvatović Pavičić, posjetili su Dom za starije i nemoćne u Gospiću i Opću bolnicu u Gospiću. U srijedu 12. veljače također su posjetili Dom za starije i nemoćne u Otočcu.

Korisnike navedenih ustanova počastili su kolačima, voćem i sokovima.

Na ovaj način korisnicima domova su kako se kaže skratili vrijeme i uputili toplu riječ koje nikad ne nedostaje. Sam Caritas znači ljubav na djelu te tako treba onda i djelovati. Korisnici su bili oduševljeni ovom posjetom. To je znak Božje prisutnosti među nama i pokazatelj da ovo dobro djelo uvijek treba živjeti i poticati. 

Foto: Kata Matanić

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se