Proslava župnog patrona - Josipovo

Proslava župnog patrona - Josipovo

U ponedjeljak 16. ožujka započinjemo sa trodnevnom pripremom za župni blagdan sv. Josipa. Svetu misu u 18 sati predvodi mons. Marinko Miličević, generalni vikar naše biskupije. Krunica započinje u 17,30 sati.

U utorak 17. ožujka pobožnost križnog puta počinje u 17,30 sati. U 18 sati svetu misu predvodi vlč. Darko Rac, župnik župe sv. Luke u Bačincima.

U srijedu je u našoj župi Korizmeno-uskrsna ispovijed u 17 sati. U 18 sati kao i mise na dan sv. Josipa u četvrtak predvodi prof.dr.sc.fr. Slavko Slišković, provincijal dominikanaca i profesor na Katoličkom bogoslovnom fakultetu u Zagrebu.

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se