Misa se slavi, ali bez naroda

Objavljeno   

Misa se slavi, ali bez naroda

Dragi vjernici župa sv. Josipa Lički Osik i sv. Mateja Široka Kula!
Ovih teških dana se ne viđamo, kako na ulici tako ni u crkvi.

Za sve nas je to potpuno nova i nesvakidašnja situacija. Ali to ne znači da kao vjernici klonemo duhom i gubimo nadu, već jakom i žarkom molitvom, postom, čitanjem Biblije rastimo u svojoj vjeri. Bitno je da zadobijemo mir srca tijekom ovih dana, tako da odgovorimo molitvom i odgovornim građanskim ponašanjem.

Neka ovi korizmeni dani budu dodatan poticaj da učvrstimo vjeru naših obitelji.
U svakoj Misi koju slavim radnog dana u 18 sati i nedjeljom u 10 sati Vas se spominjem i molim za Vas. Nismo fizički zajedno, ali zato možemo duhovno-preko molitve!
Vaš župnik preč. Luka Blažević.

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se