LITURGIJSKA SLAVLJA I OBREDI U VELIKOM TJEDNU U NAŠOJ ŽUPI

LITURGIJSKA SLAVLJA I OBREDI U VELIKOM TJEDNU U NAŠOJ ŽUPI

Biskupski ordinarijat u Gospiću je svim župama poslao Smjernice za liturgijska slavlja i obrede u Velikom tjednu uzimajući u obzir sve uredbe i naredbe Nacionalnog stožera civilne zaštite.

Zbog nemogućnosti prisustvovanja na liturgijskim slavljima i obredima zbog pandemije korona virusa po naputcima Nacionalnog civilnog stožera obaviještavamo vjernike o vremenu liturgijskih slavlja i obreda u Velikom tjednu kako bi se svi zajedno mogli sjediniti u molitvi.

• Nedjelja muke Gospodinove – Cvjetnica (5. travnja) - 10,00 sati
  • Veliki četvrtak  (9. travnja) - 18,00 sati
  • Veliki petak (10. travnja) - 18,00 sati
  • Velika subota (11. travnja) - 20,00 sati
  • Uskrs (12. travnja) - 10,00 sati

Biskup mons. Zdenko Križić poziva sve vjernike i svećenike da se u ovim uvjetima kakvi jesu pridržavamo svih odredbi Civilne zaštite i Zavoda za javno zdravstvo.