DVANAESTA NEDJELJA KROZ GODINU

DVANAESTA NEDJELJA KROZ GODINU

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

 22 P   Paulin, Ivan Fišer, Tomas More  > RH
 23 U   Josip Cafasso, Sidonija, Zdenka
 24 S   Rođenje Ivana Krstitelja, Krsto
 25 Č   Doroteja, Prosper, Adalbert, Eleonora                      
 26 P   Ivan, Pavao, Zoran, Vigilije, Deodat
 27 S   Ćiril Aleksandrijski, Ladislav, Kristofor, Vlatko
 28 N   13. NKG; Irenej, Mirko, Smiljan

Sljedeće nedjelje svete mise su redovito u Ličkom Osiku u 9 i 11 sati. 

Gospićko-senjski biskup mons. Zdenko Križić predvodit će u subotu 27. lipnja u 11 sati u gospićkoj katedrali Navještenja BDM svečano euharistijsko slavlje tijekom kojeg će za svećenike zarediti Brunu Lovakovića, Domagoja Tujmera i Igora Lulića.

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se