DVADESET I ČETVRTA NEDJELJA KROZ GODINU

Objavljeno   

DVADESET I ČETVRTA NEDJELJA KROZ GODINU

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

14 P Uzvišenje Svetog Križa, Višeslav, Slavko
 15 U BDM Žalosna, Dolores, Tugomila
 16 S Kornelije i Ciprijan, Edita, Ludmila, Eufemija
 17 Č Rane Sv. Franje, Robert Belarmin, Hildegarda
 18 P Josip Kupertinski, Sonja, Sanja, Irena 
 19 S   Januarije, Emilija, Suzana, Ruža
 20 N   25. NKG; Andrija Kim, Svjetlana

 Sljedeće nedjelje svete mise su redovito u Ličkom Osiku u 9 i 11 sati. Sljedeća nedjelja je ujedno i Katehetska nedjelja u našoj župi. Na simboličan način svetom misom i zagovorom Duha Svetoga započeti ćemo novu školsku i vjeronaučnu godinu.

U ponedjeljak župa Perušić slavi svoj župni god. Svete mise u 11 i 17 sati slave se u župnoj crkvi Uzvišenja sv. Križa.

Ove subote započinjemo u našoj župi sa pobožnošću sv. Josipu. Kroz devet mjeseci svakog 19. u mjesecu slaviti ćemo svetu misu jer je 150 godina prošlo otkada je on proglašen zaštitnikom cijele Crkve. Sveta misa u župnoj crkvi sv. Josipa je u 18 sati.

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se