DVADESET I ŠESTA NEDJELJA KROZ GODINU

Objavljeno   

DVADESET I ŠESTA NEDJELJA KROZ GODINU

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

28 P   Vjenceslav, Lovro, Većeslav, Veco, Lovorka
 29 U   Mihael, Gabriel i Rafael, arkanđeli
30 S   Jeronim, Jerko, Jerka, Sofija, Grgur
 Listopad  2020.
 1 Č   Terezija od Djeteta Isusa, Emanuel, Roman
 2 P   Anđeli Čuvari, Anđelko, Anđelka
 3 S   Kandid, Maksimilijan, Gerhard, Svjetlana
 4 N   27. NKG; Sv. Franjo Asiški

Sljedeće nedjelje kroz godinu sveta misa u 9 sati slavi se u crkvi sv. Mateja u Širokoj Kuli. Sveta misa u 11 sati je u Ličkom Osiku.

U utorak slavimo arkanđele sv. Mihaela, Gabriela i Rafaela. Tom prigodom tradicionalno se slavi sveta misa kod kapele sv. Mihovila u Vukšiću u 17 sati. Ukoliko vremenski uvjeti to neće dopustiti (zbog kiše) misa će biti slavljena u crkvi sv. Josipa u Ličkom Osiku u  17 sati. 

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se