DVADESET I SEDMA NEDJELJA KROZ GODINU

Objavljeno   

DVADESET I SEDMA NEDJELJA KROZ GODINU

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

5 P   Faustina Kowalska, Flavijan, Miodrag
 6 U   Bruno, Fides, Vjera
 7 S   BDM od Krunice, Ruža, Rozalija
 8 Č   Šimun, Demetrije i dr., Zvonimir, Hugo  
 9 P   Dionizije, Ivan Leonardi, Abraham i Sara
 10 S   Danijel, Franjo Borgia, Darija, Angela
 11 N   28. NKG; Ivan XXIII. papa

Sljedeće nedjelje svete mise su u Ličkom Osiku u 9 i 11 sati.

Svake večeri su listopadske pobožnosti u crkvi. Molitva krunice počinje u 17:30 sati, a u 18,00 sati se slavi sveta misa. Sve ste pozvani izdvojiti malo vremena za našu nebesku Gospu kroz molitvu krunice i svetu misu.

U srijedu u 19,00 sati je roditeljski sastanak za roditelje djece 2. i 3. razreda, a u 19,30 za roditelje 7. i 8. razreda zbog sakramenata pričesti i krizme.

 

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se