TRIDESET I TREĆA NEDJELJA KROZ GODINU

20 P   Feliks Valois, Srećko, Edmund, Bazilije
 21 S   Prikazanje BDM, Gospa od Zdravlja, Mavro Porečki
 22 N   ISUS KRIST - KRALJ SVEGA STVORENJA

Sljedeće nedjelje slavimo svetkovinu Krista Kralja i posljednja je nedjelja u crkvenoj godini. Svete mise slaviti će se u 9 i 11 sati u Ličkom Osiku. Nakon mise u 11 sati biti će izloženo Presveto jer je gosdišnje župno klanjanje. U  16 sati biti će završni blagoslov s Presvetim.

U uvom tjednu župni vjeronauk je redovito. Krizmanici su srijedom prijepodne, a prvopričesnici popodne.

U srijedu se sjećamo Vukovara i Škabrnje. Slobodno zapalite svijeće na svojim prozorima.

U četvrtak 19.11. slavimo sv. Josipa u našoj župi povodom godine sv. Josipa. Krunica počinje u 16,30 sati i u 17 sati je sveta misa.