PRVA KORIZMENA NEDJELJA

Objavljeno   

PRVA KORIZMENA NEDJELJA

OVAJ TJEDAN SLAVIMO:

22 P  Katedra sv. Petra ap; Tvrtko, Margareta
23 U  Polikarp, Grozdan, Jozefina
24 S  Montan, Goran, Modest
25 Č  Donat Zadarski, Hrvoje, Berislav
26 P  Aleksandar, Sandra, Branimir
27 S  Gabriel od Žalosne Gospe, Tugomil
28 N  2. KORIZMENA; Roman, Teofil, Bogoljub

U četvrtak u naše župe u pastirski pohod dolazi naš biskup mons. Zdenko Križić. Svake pete godine obilazi jedan dekanat, a ove godine je na redu naš. U jutarnjim satima će pregledati župne knjige te stanje crkava i kapela te obići groblja. U 18,00 sati slavi svetu misu u crkvi sv. Josipa za sve žive i mrtve župljane. Krunica počinje u 17,30 sati. Nakon svete mise sastati će se sa Župnim pastoralnim i ekonomskim vijećima naših župa. Pozivamo vas sve da se okupimo kao župna zajednica kako bi zajedno s biskupom mogli moliti za njega, a on za nas. 

U petak je pobožnost križnog puta u 17,30 sati. U 18 sati je sv. misa.

U nedjelju su svete mise u Ličkom Osiku u 9 i 11 sati. Na svetu misu u 11 sati pozivamo roditelje ovogodišnjih prvopričesnika i krizmanika (3. i 8. r). Nakon svete mise biti će kratki roditeljski sastanak.

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se