DUHOVI

28 P  German, Vilim, Velimir, Margareta
29 S  Euzebije i Polion Vinkovački, Ervin, Uršula
30 N  PRESVETO TROJSTVO; Ivana Arška > RH

Na Duhovski ponedjeljak slavimo svetu misu u crkvi Duha Svetoga u Mušaluku u 11 sati.

Svibanjske pobožnosti su svaku večer. U 18 sati počinje molitva krunice, a u 18,30 sati je sveta misa.

Prvopričesnici u srijedu u 16,00 sati imaju vjeronauk i generalnu probu za Prvu pričest. U četvrtak u 17,00 sati je sveta ispovijed za prvopričesnike i roditelje. Nakon ispovijedi pokupit će se haljinice.

Sljedeće nedjelje svete mise u Ličkom Osiku su u 9 i 11 sati. Na svetoj misi u 11 sati imamo slavlje Prve pričesti.