U Vukšiću je proslavljen sveti Mihovil

Objavljeno   

U Vukšiću je proslavljen sveti Mihovil

U srijedu 29. rujna svetom misom u 17 sati na brdu Glavici u Vukšiću proslavili smo sv. Mihovila.

Svetu misu  predvodio je župnik preč. Luka Blažević.

Sama kapelica je postavljena tj. sagrađena na prvoj crti bojišnice. Kasnije je posvećena te je zato sveto tlo. Na svetoj misi uglavnom su se skupili vjernici iz sela Vukšića, ali i njihovi gosti i prijatelji.

U svojoj propovijedi preč. Luka Blažević približio je vjernicima arkanđele Mihaela, Gabrijela i Rafaela te što oni nama dana znače u našim životima.

Nakon svete mise vjernici su se zadržali ispred kapelice na kratkoj zakuski i druženju.

Sveti arkanđeli, molite za nas!

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se