TRIDESET I DRUGA NEDJELJA KROZ GODINU

12 P  Jozafat, Milan, Emilijan, Milenko, Makarije
13 S  Stanislav Kostka, Stanko, Didak, Brcko
14 N  33. NKGSv. Nikola Tavelić, Ivan Trogirski

Sljedeće nedjelje sveta misa se slavi u župi sv. Josipa u Ličkom Osiku u 11 sati.

Djeca koja se pripremaju za sakramente nemaju župnog vjeronauka jer se nalaze u online nastavi.

Ove godine nema tradicionalnog skupljanja jesenskih plodova za naša sjemeništa po našim selima. Razlog tome je manji urod krumpira i ostalih namirnica. Do sada je veći dio župljana dao svoj doprinos u novcu. Svoj dar, bilo u naravi ili novcu možete uvijek dovesti do župnog dvora.

U sakristiji možete nabaviti katoličke kalendare za novu godinu kao i ostali katolički tisak.