2. korizmena nedjelja

Objavljeno   

Današnje svete mise predvodio je vlč. Luka Blažević. Ovime je u krupnom planu započela proslava sv. Josipa, tj. prvi dan trodnevnice. Ispred nas još duhovna priprema za naš župni blagdan koju predvodi p. Marko Šop iz Zagreba-redovnik Srca Isusova.

Današnje evanđelje o preobraženju je vlč. Luka protumačio vjernicima u par crtica. Nakon toga je slijedila prezentacija o njegovom boravku u misijama u Kongu u Africi te je svima prenio svojih mjesec dana boravka bez struje, vode, interneta, televizije. Svi su pozorno slušali župnikove doživljaje koje je objašnjavao pomoću slika.

 

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se