Sveti Nikola je posjetio i našu župu

Sveti Nikola je posjetio i našu župu

U ponedjeljak 6. prosinca slavljena je misa zornica kao i svakog dana u 7 sati.

Međutim ovaj dan je bio posebniji jer je jedan među najomiljenijim svecima sv. Nikola ostavio darove u župnom uredu na veselje onih najmanjih tj. djece.

Na kraju svete mise koju je predvodio vlč. Stanko Smiljanić u suslavlju župnika preč. Luke podijeljeni su darovi koji su razveselili djecu koja svoje prvo jutarnje vrijeme daruju Isusu budeći se ranije nego njihovi prijatelji.

Sveti Nikola, čuvaj svu djecu, putnike i pomorce!

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se