Proslava svetog Josipa

Objavljeno   

Danas ulazimo u trodnevno slavlje i duhovnu pripremu za naš župni blagdan svetog Josipa. Svete mise će predvoditi p. Marko Šop, dehonijanac, redovnik Srca Isusova iz Zagreba. Sve vas pozivamo da svojom prisutnošću uzveličate našeg župnog zaštitnika.

U utorak je predstavljanje knjige "ličkog popa" Alojza Kukeca RATNI VIHOR U GOSPIĆU I OKOLICI. O knjizi i autoru govorit će: Mile Bogović, biskup; Ivica Mataija, ravnatelj Državnog arhiva u Gospiću; Mile (Nikica) Šušić - Tuta, branitelj i Goran Moravček, urednik knjige. Kroz program vodit će Lidija Njari.

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se