Susret roditelja i djece koji se pripremaju za sakramente Pričesti i Potvrde

Objavljeno   

Nakon svete mise u ponedjeljak 17. ožujka koju je predvodio p. Marko Šop uslijedio je susret roditelja i djece koji se pripremaju za sakramente Pričesti i Potvrde. P. Šop je svima htio približiti Svetu obitelj krozz odgoj djece s kojim se susreće svaki roditelj. U odgoju je važno da se zna da roditelj mora imati autoritet te da to djeca ne smiju zlorabiti. Ne treba djeci popuštati u nekim stvarima, tj. u onome što se njima prohtije, već ih treba odgajati, treba znati nekad reći NE ako se vidi da stvari ne idu dobro. Istaknuo je da i roditelji trebaju surađivat međusobno kao muž i žena. Važno je da jedan drugog nadopunjuje u odgoju. Ne trebaju supružnicu međusobno optuživati jedno drugog ako dođe do neke razmirice, već trebaju razmišljati što ja kao muž ili ja kao žena mogu dati ovoj našoj obitelji da svima nama bude bolje.

Fotogalerija

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se