Hodočašće u Padovu

Organiziramo hodočašće "Putovima svetog Antuna" u Padovu, Arcellu i Camposampiero, u subotu 29.ožujka 2014.god.

PROGRAM HODOČAŠĆA:

Polazak: u ponoć s petka na subotu ispred crkve u Gospiću, zatim Lički Osik ( kod crkve i kioska ) i u centru u Perušiću.

7.00: Sveti Leopold Mandić (dolazak, razgledavanje svetišta, pobožnosti).

8.30: Sveta Justina (dolazak, razgledavanje svetišta, pobožnosti).

9.30: Bazilika svetog Antuna (ispred bazilike osnovne informacije o svetištu; razgledavanje, osobna pobožnost, mogućnost ispovijedi).

10.00: Sveta misa.

11.00: Razgledavanje multimedijalne izložbe «Mostra antoniana».

11.30 – 13.30: Slobodno vrijeme (sastanak kod autobusa na parkiralištu).

13.30: Odlazak prema svetištu Arcella (dolazak, razgledavanje svetišta, pobožnosti).

14.30: Odlazak prema svetištu Camposampiero(dolazak, razgledavanje svetišta, pobožnosti).

16.30: Povratak.

Dolazak kući je planiran oko 23 sata. Cijena hodočašća sa hodočasničkim molitvenikom je 230 kuna. Prijaviti se možete u župnom uredu.