ČETVRTA KORIZMENA NEDJELJA

PET 1Hugo; Teodora; Anastazije
SUB 2Franjo Paolskl; Dragoljub;
NED 3 5. Korizmena ¨Gluha¨. Siksto; Krest; Svevlad

Župni vjeronauk je redovito. Ponedjeljkom imaju prvopričesnici (3. r.) u 17,30 sati. Krizmanici od ovog tjedna imaju malo drugačiji raspored. Župna kateheza je utorkom, ali promijenjenim rasporedom. U 16,00 sati imaju 8.r., u 16,30 7.a i u  17,00 sati 7.b razred.

Sljedeće nedjelje sveta misa je u Ličkom Osiku u 11 sati.

Tko ima smještajnih kapaciteta može ponuditi svoju kuću za izbjeglice iz Ukrajine.

U petak u 17,00 sati je pobožnost križnog puta, a također je i prvi petak u mjesecu.

Za pomoć Ukrajini u Caritasu Hrvatske je skupljeno 3,5 milijuna kuna i ovih dana je otišao već drugi tegljač sa potrebnim stvarima za braću Ukrajince.