PETA VAZMENA NEDJELJA

Objavljeno   

PETA VAZMENA NEDJELJA

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

PON 16Ivan Nepomuk; Andrija B.
UTO 17Paškal; Paško; Gizela
SRI 18Ivan I. papa; Venancije
ČET 19Celestin; Rajko, Ivan, Teofil
PET 20Bernardin Sijenski
SUB 21Kristofor Magallanes i dr.
NED 22 6. Uskrsna. Rita; Jagoda; Renata; kv.

Sljedeće nedjelje sveta misa je u Ličkom Osiku u 11 sati.

Svakog dana su svibanjske pobožnosti. Krunica počinje u 18,00 sati, a u 18,30 je sveta misa.

U ponedjeljak u 16,30 sati vjeronauk ima 3. r., a u utorak u 17,30 sedmi razred.

U ponedjeljak 16. svibnja na 76. godišnjicu mučeničke smrti službenice Božje s. Žarke Ivasić, gospićko-senjski biskup mons. Zdenko Križić predvodit će svetu misu u gospićkoj Katedrali u 18 sati. U 17 sati na gradskom groblju Sv. Marije Magdalene molitvu kod groba s. Žarke predvodit će vlč. Mišel Grgurić, kancelar i biskupov tajnik. Nakon svete mise biti će predstavljanje knjige Nevenke Nekić „Naša klecala i baklje“.

Sljedeći vikend, 21. i 22. svibnja u Ludbregu se održava Susret hrvatskih katoličkih obitelji. Svi ste pozvani tko može pridružiti se ovom događaju.

 

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se