ŠESTA VAZMENA NEDJELJA

Objavljeno   

ŠESTA VAZMENA NEDJELJA

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

 

PON 23Deziderije; Željko; Željana
UTO 24Marija Pomoćnica; Vinko; kv.
SRI 25Marija Majka Crkve; Beda časni; Grgur VIL
ČET 26UZAŠAŠĆE GOSP.-SPASOVO; Filip Nen; Zdenko
PET 27Augustin Kenterberijski
SUB 28German; Villm; Velimir
NED 29 7. Uskrsna. Maksim; Ervin
 

U ponedjeljak svoj vjeronauk imaju prvopričesnici u 16,30 sati. Na svom vjeronauku će uzeti haljinice koje će nositi na prvoj pričesti u nedjelju. U petak prvopričesnici u 16,30 sati imaju svoju prvu ispovijed. Također se pozivaju i roditelji i krsni kumovi kako bi izmirili svoja srca pred veliki događaj svoje djece.

Svaki dan su svibanjske pobožnosti. Molitva krunice počinje u 18,00 sati, a u 18,30 sati slavi se sveta misa. 

Sljedeće nedjelje sveta misa je u 11 sati u Ličkom Osiku. Na svetoj misi desetoro djece će primiti prvu pričest.

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se