NEDJELJA PRESVETOG TROJSTVA

NEDJELJA PRESVETOG TROJSTVA

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

PON 13Antun Padovanski, Ante, Antonija
UTO 14Rufin; Elizej; Dinga
SRI 15Sv. Vid; Modest
ČET 16Tijelovo; Franjo Regis, Gvido
PET 17Diogen; Inocent; Adolf
SUB 18Marcelijan; Ozana; Ljubomir
NED 19 12. KROZ GOD. Romuald; Rajka; Bogdan

 

U ponedjeljak je sveta misa u našoj župi u 9 sati.

U četvrtak je blagdan Tijelova. Sveta misa počinje u 11 sati nakon koje će biti procesija oko crkve. Na svetoj misi će pjevati klapa sv. Mihovil. Pozivamo sve prvopričesnike i krizmanike na misu, a prvopričesnici će se obući u bijele haljinice. 

U ponedjeljak na svetkovinu sv. Ante u Ličkom Novom svete mise su u 9, 11 i 18 sati. Večernju svetu misu predvodi otac biskup mons. Zdenko Križić. Nakon svete mise također će se balgosloviti novi križni put.

U srijedu je sv. Vid. Misa je u Bužimu u 18 sati.

U četvrtak 23. lipnja u 19 sati naša župa organizira tribinu na kojoj će svoju novu knjigu predstaviti dr.sc. Josip Fajdić.

 

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se