SEDAMNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU

PET 29Marta; Flora; Blaženka
SUB 30Petar Krizolog; Rufln; Anđa
NED 31 18. KROZ GOD. Ignacije Lojolski; Vatroslav

Sljedeće nedjelje sveto misno slavlje u 11 sati slavi se u Ličkom Osiku u 11 sati.

U ponedjeljak 25.7. župa u Pazarištima slavi sv. Jakova i sveta misa je u 17 sati.

U utorak 26. srpnja Crkva slavi sv. Joakima i Anu, roditelje BDM. U Gornjem Kosinju su mise u 11 i 17 sati.

U petak je sv. Marta. Sveta misa u Ličkom Osiku je u 9 sati.

Približava se naš veliki blagdan Uznesenje BDM na nebo ili kako ga mi još zovemo Velika Gospa. Tko je zainteresiran za putovanje na hodočašće Majci Božjoj Krasnarskoj, neka se prijavi nakon svetih misa ili u župnom uredu.

Misionari nas tijekom svakog ljeta pozivaju da dio svog dobrovoljnog priloga uputimo prema njima u sklopu akcije MIVA. To je crkvena humanitarna akcija pomoću koje se skupljaju sredstva kako bi se na koncu moglo kupiti koje vozilo (auto, motor) kako bi misonari diljem svijeta mogli doći do svojih vjernika. Podržimo ih!