Biskup Križić imenovao nove kanonike

Objavljeno   

Biskup Križić imenovao nove kanonike

Gospićko-senjski biskup mons. Zdenko Križić imenovao je 19. kolovoza 2022. dvojicu novih kanonika drevnog Kaptola Sv. Marije u Senju. Nakon što su dvojica kanonika umirovljena ostala su upražnjena mjesta u Kaptolu Sv. Marije te su za kanonike imenovani preč. Stjepan Zeba, čuvar svetišta Majke Božje od Krasna i župnik Krasna i Kutereva te preč. Mile Šajfar, župnik u Perušiću i Kaluđerovcu.

BISKUP KRIŽIĆ IMENOVAO NOVE KANONIKE SENJSKOG KAPTOLA

Preč. Stjepan Zeba u Kaptolu vršit će službu kanonika pokorničara koju je do sada vršio mons. mr. Tomislav Šporčić dok će preč. Mile Šajfar vršiti službu kanonika lektora koju je do sada vršio mons. Mile Pecić.

Datum uvođenja u službu novih kanonika objavit će se naknadno.

GSB

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se