31. NEDJELJA ROZ GODINU

Objavljeno   

31. NEDJELJA ROZ GODINU

U OVOM TJEDNU SLAVIMO:

PON 31Alfons Rodriguez; Volfgang
UTO 1SVI SVETI; Svetislav, Sveto
SRI 2Dušni dan; Duško; Duška
ČET 3Martin Porres; Hubert
PET 4Sv. Karlo Boromejski; Dragutin
SUB 5Srijemski mučenici; Mirko
NED 6 32. KROZ GOD. Leonard; Vedran; Sever

 

U ponedjeljak 31. listopada mi ćemo kao kršćani dan završiti molitvom krunice u 17,00 sati. Nakon molitve krunice je sveta misa u 17,30 sati. Ovo je također dan kada trebamo razmišljati o Crkvi koja je na nebesima. 

U utorak slavimo blagdan Svih svetih. Sveta misa u crkvi sv. Mateja u Širokoj Kuli je u 9 sati, a u crkvi sv. Josipa u Ličkom Osiku u 11 sati. Nakon obje mise biti će blagoslov kod središnjeg križa na grobljima.

U srijedu na Dušni dan sveta misa se slavi u Ličkom Osiku u 9 sati.

U petak naša župa kreće na hodočašće u Međugorje.

Sljedeće nedjelje sveta misa je u Ličkom Osiku u 11 sati. Svetu misu će predvoditi mons. Mile Pecić. Uvijek je u našoj župi običaj prve nedjelje nakon blagdana Svih svetih da se okupe bivši logoraši sa naših područja. Na taj način razmijene svoja iskustva, vide jedan drugoga i Bogu zahvele na daru života.

 

 

Mrežna stranica www.zupa-svjosip-losik.hr koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Korištenjem ove web stranicu bez promjene početnih postavki slažete se s našim postavkama kolačića.

Slažem se